bale ve dans

Klasik Bale

Daha önce hiç bale eğitimi almamış 7 yaş ve üstü öğrenciler fiziksel uygunluğu incelendikten sonra, daha önce bale eğitimi almış öğrenciler ise seviyesi tespit edildikten sonra uygun teknik sınıflara yerleştirilir. 2 yıl hazırlık 8 yıl teknik eğitimlerini tamamlayan klasik bale öğrencileri, M.E.B onaylı diplomalarını almaya hak kazanırlar.

Diplomalarını alan öğrenciler bale eğitmenliği yapma ve bale okulu kurma yetkisine sahiptir.

Klasik Bale eğitimlerimiz, hazırlık sın

Devamını Oku
Street Jazz

Street Jazz eğitimine 7-17 yaş arası öğrenciler kabul edilir.

Bu dans türü hip, hop, Funk, RNB kombinasyonlarını içeren hareketli danslardan oluşur. Street Jazz, günümüzde akademik sahne düzeninde yer aldığı gibi müzikallerde, televizyon şovlarında ve son dönemlerde kliplerde de kullanılmaktadır.

Haftada bir gün 1 saat 30 dakika yapılmaktadır.

 

Devamını Oku
Latin Kids

Sosyal Latin danslarından Salsa'nın öğretildiği dersimize 7-9 yaş minikler, 10-12 yaş yıldızlar, 13 yaş ve üstü gençler kabul edilmektedir. Derse katılım için partner zorunluluğu yoktur.

Herhangi bir koreografiye dayanmadan “follow and lead “dediğimiz esasa dayanır. Sınıf mevcudundaki kız öğrencilerimiz için özellikle “lady style” çalışmalar yapılmaktadır. Sene sonu gösterileri için set koreografiler 2. dönem çalışılmak

Devamını Oku
Latin Dansları

17 yaş ve üzeri herkes Latin Dansları eğitimine katılabilir. Katılmak isteyenler için partner zorunluluğu yoktur. Eğitmenler asistanları veya partnerleriyle derse katılmaktadırlar.

Latin Dansları haftada 1 gün, 1 saat yapılmaktadır.

Devamını Oku
Latin Show Grubu

Latin Kids hobi gruplarına devam eden öğrencilerimiz arasından seçerek oluşturduğumuz 7-17 yaş arası gösteri grubumuzdur. Latin ya da Afro-Latin tarzlarında koreografiler hazırlanmaktadır. Eğitimine bir üst seviyede devam etmek isteyen öğrencilerimiz için haftada 1 gün 2 saat olarak yapılmaktadır.

Devamını Oku
Latin Yarışma Grubu
Devamını Oku